Keskustelu

YLLÄPITOTIEDOTUS30.8.2010 11.49
Hei kaikki!

Keskustelupalsta toimii taas normaalisti!

23-26.8 kirjoitetut viestiketjut eivät tällä hetkellä valitettavasti näy siellä missä pitäisi. Nyt ne ovat vain saatavilla hakulaatikon kautta tai takaisinpäin selailemalla (jostakin syystä jopa kuukausia) esim Gastronel+, GA, refluksileikkauskeskustelut, vaihtoehtoiset hoidot ym, Missäpäin Suomea olette?... Ylläpito nostelee niitä viikon kuluessa.

Mukavaa viikonalkua!

t. Ylläpito

YLLÄPITO2. TIEDOTUS30.8.2010 12.18
Ongelmat tuntuvat valitettavasti jatkuvan edelleen, joten palstalle kannattaa tulla Etusivun kautta. Selvittelemme edelleen asiaa!

T. Ylläpito

YLLÄPITO Re: TIEDOTUS31.8.2010 12.14
Keskustelupalsta toimii jälleen normaalisti ja kaikki vanhatkin keskustelut löytyvät sieltä mistä pitääkin :-)

T. Ylläpito

arnoldRe: TIEDOTUS31.8.2010 12.42
Hehhhh..

Huomasin, että itselläni tuo etusivun keskilaatikko läyttää IntExp:a käyttäessäni pudonneen noin sivun verran alemmas, mutta Operalla se puolestaan on aivan paikoillaan. Firefoxilla en ole vielä katsonut.

Johtunee osaltaan siitä, että kun minulla on tässä koneessa 64-bittinen käyttöjärjestelmä (W-7), joten myös IE on 64-bittinen. Se on siitä pöhkö, ettei se osaa lukea edes JuuTuubia. Opera puolestaan on tässä kuitenkin 32-bittinen ja se ainakin tekee sivut aivan oikein - ja jopa sen Tuubinkin.

Linux-kone on tuossa lattialla suolet auki, joten en sitä ja Firefoxia pääse nyt kokeilemaan, mutta voin melkein lyödä vetoa, että sillä nämä sivut taatusti näkyvät autenttisesti.
:)



Vastaa viestiketjuun

Otsikko:*
Viesti:*
Lähettäjä:*
Sähköpostiosoite:
Lähetä vastaukset sähköpostiini: